Wypełnienie pod klucz posadzki samopoziomującej

Wypełnienie pod klucz posadzki samopoziomującej

Profesjonaliści wykonujący zamówienia na wylewanie podłóg samopoziomujących są obecnie stale poszukiwani. W końcu efektem ich pracy jest płeć:
• idealnie płaska;
• absolutnie gładka;
• wyjątkowo wytrzymała.

Uwaga! Korzystne jest zainstalowanie takiej podstawy w prawie każdym pomieszczeniu. Obecnie posadzki samopoziomujące pod klucz często zamawiają właściciele obiektów handlowych, przemysłowych, parkingów i magazynów.
Jak profesjonalistom Elari udaje się zainstalować doskonałe podłogi samopoziomujące
Podstawą materiału jest wysokiej jakości poliuretan odporny na ścieranie. Dlatego podłogi samopoziomujące mogą wytrzymać kolosalne obciążenia punktowe (zwykle bierze się pod uwagę statyczny rodzaj uderzenia). Oznacza to, że nacisk nóżek sprzętu i wibracje mechaniczne nie mogą zniszczyć materiału.
Na takich obiektach można zamontować sprzęt chłodniczy, regały, palety, a nawet prowadzić pojazdy.

Etapy pracy:

1. Najpierw wylewana jest szorstka betonowa podłoga. Oblicza się poziom wypełnienia podłogi wykończeniowej – samopoziomujący.

2. Impregnacja podłogi specjalnym podkładem pomoże zwiększyć przyczepność (nasiąkliwość).

3. Posadzka samopoziomująca jest wypełniana jednorazowo lub warstwami.

Dodatkowe czynniki wpływające na cenę:

Uwzględniono wymagania dotyczące podłogi. Na przykład wolnostojące płyty są odlewane w pomieszczeniach przemysłowych. Są instalowane na ziemi za pomocą mechanizmów szczelinowych, wypoziomowanych. Następnie są wypełnione kompozycją polimerową. Wszystkie prace mistrza z Elari są wykonywane zgodnie z zasadami określonymi w GOST, SNiP.