Wylewanie podłóg przemysłowych

Wylewanie podłóg przemysłowych

Profesjonalne wylewanie posadzek przemysłowych to gwarancja niezawodności, trwałości i estetyki konstrukcji. Dokładne obliczenie składników mieszaniny, przestrzeganie standardów technologicznych układania i polerowania, właściwy dobór powłok wykończeniowych zapewnia wydajność i bezpieczeństwo działania kompleksów przemysłowych, handlowych, sportowych czy rozrywkowych. Inżynierowie firmy wezmą pod uwagę wielkość i cechy architektoniczne pomieszczenia, zewnętrzne obciążenie podłoża, wpływ temperatury, wilgotności i agresywnego środowiska na konstrukcję. Mistrzowie ułożą podłogę zgodnie z wymaganiami technologicznymi i standardami GOST dla wybranego obiektu.

Rodzaje powłok

Beton zbrojony z hydroizolacją i ochronną powłoką polimerową jest odporny na duże obciążenia, wibracje, odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne. Do wzmocnienia warstwy zewnętrznej zastosowano następujące materiały:

  • żywice poliuretanowe;
  • zaprawa epoksydowa;
  • mieszanki polimocznikowe.

Materiały kompozytowe są mocno przytwierdzone do betonowej podstawy i nie odpryskują podczas pracy. Klient samodzielnie wybiera kolor i rodzaj dekoracji. Powierzchnia jest polerowana do lustrzanego wykończenia, powstaje matowe wykończenie lub powstaje reliefowy wzór. Możesz wybrać odcień zgodny z firmowym stylem lub stworzyć kompozycję z kolorowych elementów. Inżynierowie przygotują projekt i zaproponują najlepszą opcję projektowania kompleksu.

Wylewanie podłóg przemysłowych

Pracownicy oczyszczają i zagruntowują podłoże przed rozpoczęciem montażu. Inżynierowie obliczają skład mieszanki, grubość zbrojenia i wysokość powłoki polimerowej zgodnie z maksymalnym obciążeniem podłogi. Do zalewania użyj układarki laserowej Somero. Zastosowanie trwałego szalunku eliminuje powstawanie pęknięć i pęknięć w powłoce. Ścisłe dotrzymywanie terminów jest warunkiem koniecznym do współpracy z firmą. Posadzka przemysłowa prezentuje się efektownie i długo się utrzymuje.