Układanie podłóg w budynkach przemysłowych w Polsce

Układanie podłóg w budynkach przemysłowych w Polsce

Podłogi w budynkach przemysłowych muszą wytrzymywać duże obciążenia przemysłowe. Rodzaj, konstrukcja i użyte do tego materiały mogą się różnić w zależności od intensywności obciążeń i rodzaju naprężeń mechanicznych. Wykładzina do pomieszczeń przemysłowych musi mieć dobrą odporność na wpływy mechaniczne i ścieranie, uderzenia i ścieranie. ekstremalne temperatury, a także narażenie na chemikalia. Podłoga w zakładzie przemysłowym musi być gładka, antypoślizgowa, łatwa w użyciu i nieszkodliwa dla zdrowia pracowników. Jednocześnie podłoga powinna być łatwa w utrzymaniu i w razie potrzeby łatwa do naprawy.

Specjaliści naszej firmy doskonale wiedzą, na czym polega układanie posadzek w budynkach przemysłowych i jakie cechy powinna mieć gotowa powłoka. W zależności od obciążeń i rodzaju terenu przemysłowego oferujemy montaż pod klucz:

  • posadzki betonowe do obiektów przemysłowych;
  • podłogi samopoziomujące do pomieszczeń przemysłowych;
  • powłoki z betonu polimerowego do budynków przemysłowych.

Szczególną wytrzymałość i trwałość podłóg w budownictwie przemysłowym zapewnia wielowarstwowa struktura ich konstrukcji, na którą składa się podstawa, warstwa spodnia, wylewka wyrównująca, hydroizolacja, specjalna warstwa oraz górna warstwa zbrojona lub polimerowa, która tworzy szczególnie silną przyczepność do podłoża, nadając podłodze dodatkową wytrzymałość.