Produkcja przemysłowych posadzek betonowych w Polsce

Produkcja przemysłowych posadzek betonowych w Polsce

Przemysłowe posadzki betonowe

Produkcja przemysłowych posadzek betonowychpozwala na uzyskanie trwałych, trwałych, odpornych na wstrząsy powłok. Przemysłowe posadzki betonowe są dostępne w wersjach jedno- i wielowarstwowych. Im więcej warstw zawiera powłoka, tym większa jest jej wytrzymałość.

Aby zwiększyć wytrzymałość podłogi, pozwala również procedura jej wzmocnienia, polegająca na zastosowaniu zbrojenia prętowego lub włókna (metal lub polimer).

W zależności od rodzaju wykończenia przemysłowe posadzki betonowe dzielą się na następujące typy:

  1. Powlekane polimerem. Trwałe, bezpyłowe, odporne na pęknięcia powierzchnie o atrakcyjnym wyglądzie.
  2. Wielka ilość. Mają jednolitą, równą, gładką powierzchnię. Odporny na obciążenia, agresywne wpływy, ścieranie, zmiany temperatury i odkształcenia. Unikalna technologia produkcji pozwala na ucieleśnienie oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych.
  3. Byczy. Technologia produkcji polega na wcieraniu w powierzchnię w trakcie betonowania suchej masy zbrojącej.
  4. Polimocznik. Nałożenie warstwy polimocznika pozwala na tworzenie wysokiej jakości powłok o właściwościach hydroizolacyjnych.
  5. Namalowany. Zastosowanie malowanych podłóg jest uzasadnione przy niewielkich obciążeniach mechanicznych. Nadaje się do pomieszczeń, w których należy przestrzegać surowych norm higieny.
  6. Błyszczący. Wyróżniają się higieną, odpornością na zużycie. Nadaje się do hal handlowych i budynków administracyjnych.
  7. Szlifowane. Najlepsza opcja dla parkingów.