Posadzki przemysłowe pod klucz

Posadzki przemysłowe pod klucz

Wylewanie przemysłowych posadzek betonowych

Niedrogi i wysokiej jakości montaż podłóg przemysłowych pod klucz o dowolnej złożoności. Prace montażowe wykonywane są w ścisłej zgodności z wymaganiami technologicznymi, co gwarantuje niezawodność, praktyczność i trwałość powłoki betonowej. Możesz uzyskać fachową poradę i zamówić usługę telefonicznie na stronie.

Posadzka przemysłowa betonowa – kluczowe korzyści

Betonowa podstawa jest odporna na działanie temperatury, agresywne środowisko i może wytrzymać zwiększone obciążenia mechaniczne. Żywotność sięga 50 lat. Jednocześnie nie wymaga poważnej konserwacji, a jego naprawa nie wymaga dużych nakładów. Posadzka betonowa zwiększy bezpieczeństwo procesów technologicznych i zapewni warunki do przechowywania produktów.

Procedura układania

► Rozwój techniczny rozwiązania dla pracownicy i produkcja strefy…

► Mapowanie place zabaw…

► Trening pracujący powierzchnie…

► Układ podporowy rama…

► Napełnić beton miesza…

► Foka beton…

► Fragment fusy…

► Wykończeniowy powierzchnie i układanie w stosy na wolnym powietrzu pokrycia…

Cechy posadzki betonowej

W zależności od specjalizacji przedsiębiorstwa możliwe jest nadanie podkładowi betonowemu specjalnych właściwości użytkowych, takich jak antypoślizgowość, antystatyczność, odporność na wilgoć i agresywne media (alkalia, kwasy), bezpieczeństwo przeciwpożarowe itp. Wybór jednego lub drugiego rodzaju posadzki przemysłowej następuje na etapie zamawiania usługi.

gallery

Ostatnie Projekty