Polerowanie podłóg betonowych pod klucz

Polerowanie podłóg betonowych pod klucz

Jeśli potrzebujesz polerowania posadzek betonowych pod klucz, nasza firma jest gotowa zapewnić taką usługę. Posiadamy niskie ceny oraz wysoką jakość wykonania zleceń. Jesteśmy gotowi do obliczenia całkowitego kosztu, pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W pomieszczeniach przemysłowych i handlowych podłoga musi być solidna. Ważne jest, aby go wypolerować, konieczne jest wykonanie obróbki powierzchni. Dzięki temu podłoga będzie w dobrym stanie przez długi czas. Polerowanie obejmuje obróbkę podłogi specjalnym środkiem i szlifowanie powierzchni. W rezultacie możliwe będzie uniknięcie wiórów, poślizgu. Nie musisz ciągle inwestować i dbać o powierzchnię. Z usługi tej korzysta wiele przedsiębiorstw, fabryk, serwisów samochodowych, magazynów.

Główne zalety:

Obróbka powierzchni będzie rozwiązaniem wielu problemów. Polerowanie pod klucz posadzek betonowych jest dobrym substytutem posadzek kamiennych lub marmurowych
• powłoka będzie trwać długo (jej żywotność wynosi 10-14 lat);
• powierzchnia wygląda estetycznie, podłoga jest łatwa w pielęgnacji;
• podłoga wytrzymuje duże obciążenia, jest stabilna, ma połysk.

Aplikacje

Podłogi polerowane są używane w wielu różnych środowiskach. W fabrykach, przedsiębiorstwach raczej drobne polerowanie, podczas gdy koszt za metr kwadratowy będzie niski, w przeciwieństwie do układania podłogi z kamionki porcelanowej. W ośrodkach edukacyjnych potrzeba będzie więcej inwestycji, ale koszty będą niższe, w przeciwieństwie do układania z kamieniem naturalnym. W domach, kawiarniach, restauracjach można wykonać kolorową polerowaną podłogę. Wybór będzie zależał od życzeń klienta. Realizowane są wszystkie wymagania, wdrażane są różnorodne pomysły i rozwiązania projektowe.