Polerowana podłoga Warszawa Polsca

Polerowana podłoga Warszawa Polsca

Polerowana posadzka to niezawodna powłoka, która znajduje zastosowanie w kompleksach przemysłowych, magazynowych, rolniczych, parkingach, halach wystawienniczych, przedsiębiorstwach handlowych, obiektach sportowych i rozrywkowych. Gładka powierzchnia wytrzymuje duże obciążenia i wahania temperatury bez zmiany struktury. Materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, posiada właściwości elektroizolacyjne, jest łatwy w czyszczeniu z zabrudzeń i estetyczny. Betonowa podstawa nie jest gorsza od powłok z kamienia naturalnego. Polerowaną podłogę można układać wewnątrz i na zewnątrz. Zgodność z technologią jest ważnym kryterium jakości konstrukcji. Montaż systemów powinien być wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników wyspecjalizowanych organizacji budowlanych.

Koszt powszechnego ubezpieczenia:

Skład mieszanki i technologia napełniania dobierane są indywidualnie. Inżynierowie biorą pod uwagę wielkość i konfigurację pomieszczeń, obciążenie posadzki, wpływ środowiska agresywnego, wibracje, różnice temperatur na betonową nawierzchnię.

Cena polerowanej podłogi zależy od następujących niuansów:

• skala obiektu;
• grubość powłoki i skład roztworu;
• technologia szlifowania;
• dekoracyjna konstrukcja powierzchni.

Podłogi matowe, błyszczące lub teksturowane nie zawierają toksycznych składników i szkodliwych zanieczyszczeń. Klient ma możliwość samodzielnego doboru koloru i struktury powierzchni. W przypadku uszkodzeń mechanicznych powłokę należy odrestaurować. Teren może być rozbudowywany i rekonstruowany w celu maksymalizacji funkcjonalności kompleksu.

Korzyści ze współpracy:

Doświadczeni rzemieślnicy naszej firmy dysponują sprzętem technologicznym do układania podłóg na obiektach o dowolnej wielkości. Instalatorzy spełniają normy branżowe i GOST. Zadanie zostanie wykonane w terminie określonym w umowie. Menedżerowie dokonają wstępnej kalkulacji kosztów powłok i zaproponują wybór jednej z opcji podłóg dekoracyjnych. Jakość konstrukcji betonowych jest gwarantowana. Warunki są komfortowe. Ceny są atrakcyjne.

gallery

Ostatnie Projekty