Podłogi magazynowe

Podłogi magazynowe

Jednym z najważniejszych elementów magazynu jest hala magazynowa, która poddawana jest regularnym dużym obciążeniom. Nasza firma proponuje wyposażenie magazynu w nowoczesne posadzki polimerowe, które z łatwością wytrzymują silne działanie mechaniczne, temperaturowe, atmosferyczne i chemiczne, wysoką wilgotność, są odporne na ciężkie upadki oraz posiadają doskonałą odporność na ścieranie i ogień.

Zalety podłóg polimerowych

Plastikowe podłogi do magazynu mogą z łatwością wytrzymać ogromne obciążenia różnego rodzaju. Są bardzo wytrzymałe, gęste, praktyczne i higieniczne. Właściwości użytkowe powłoki polimerowej są pod wieloma względami lepsze od tradycyjnej wersji betonowej. Plastikowe posadzki magazynowe są bardzo elastyczne – dzięki tej jakości nie pękają nawet przy silnych uderzeniach. Są wygodne i nie zakurzone. Podczas montażu powłoka polimerowa wchłania się na kilka milimetrów w betonową podstawę, tworząc z nią jedną całość, co nadaje podłodze wyjątkową wytrzymałość i trwałość – żywotność takiej posadzki wynosi co najmniej 15 lat.

Oprócz posadzek polimerowych nasza firma produkuje posadzki magnezjowe, które wytrzymują największe obciążenia mechaniczne m.in. od ciężkich maszyn i urządzeń magazynowych, posadzki gumowe antypoślizgowe, a także tańsze posadzki betonowe, wzmocnione specjalnymi nawierzchniami i spoiwami.