Podłogi dla obiektów sportowych i aren lodowych pod klucz

Podłogi dla obiektów sportowych i aren lodowych pod klucz

Podłogi dla obiektów sportowych i aren lodowych

Do wykańczania podłóg różnych obiektów sportowych nie nadają się konwencjonalne powłoki stosowane we wnętrzach, ponieważ szybko tracą swoje właściwości użytkowe i stają się bezużyteczne z powodu zbyt intensywnego użytkowania.

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie specjalnych powłok, które różnią się przystępnymi kosztami i są doskonałe w działaniu. Najczęściej do ich produkcji używa się betonowej podstawy, która jest zaopatrzona w warstwę wykończeniową okruchów gumy.

Te powierzchnie mają następujące zalety:

  • możliwość niwelowania nierówności podłoża za pomocą warstwy pośredniej;
  • duży wybór gęstości, grubości, elastyczności i innych cech;
  • konserwowalność;
  • łatwość pielęgnacji;
  • możliwość wykonywania stref kolorów.

Nasza firma produkuje pod klucz pokrycia boisk i aren lodowych. Produkowane są na bazie posadzek betonowych, które są najczęstszym rodzajem posadzek w nowoczesnym handlu, magazynach, przedsiębiorstwach przemysłowych, parkingach, obiektach sportowych i innych obiektach użyteczności publicznej.

Wytwarzamy powłoki w oparciu o innowacyjne technologie, które pozwalają nam tworzyć wysokiej jakości, praktyczne powierzchnie. Do produkcji podstawy stosuje się mieszanki betonowe składające się z wody, cementu i różnych wypełniaczy. Procent i skład składników bezpośrednio wpływają na właściwości i jakość przyszłej powłoki.