Montaż podłóg betonowych

Montaż podłóg betonowych

Posadzka betonowa jest najpopularniejszym rodzajem podłogi. Jego zastosowanie można znaleźć w prawie wszystkich typach budynków, od małych magazynów po duże obiekty przemysłowe. Zasadniczo jest to mieszanka cementu, piasku, żwiru i wody, ale można również dodać keramzyt i wióry marmurowe.

ZALETY POSADZKI BETONOWEJ

Jeśli podczas montażu zostaną zachowane wszystkie niezbędne normy, beton nie koroduje, nie ma negatywnych skutków wysokiej wilgotności, pozostaje wysoka odporność na ewentualne trudne warunki otoczenia, a wpływ wszelkiego rodzaju temperatur jest niedostrzegalny. Żywotność betonu wynosi od 50 do 100 lat, co oznacza bardzo długą żywotność. Jak wspomniano powyżej, koszt tego rodzaju podłóg jest bardzo niski, kilkakrotnie mniejszy niż w przypadku analogów. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie tego typu podłóg.

UKŁADANIE PODŁOGI BETONOWEJ W KRÓTKIM OKRESIE

Dzięki kompetentnie zorganizowanej pracy specjalistów montaż podłóg betonowych odbywa się w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu wszystkich ustalonych standardów. Nasza firma gwarantuje taką pracę i jest gotowa zapewnić Państwu stabilne, trwałe posadzki Wyróżnia się następujące rodzaje montażu:

1) Wypełnienie na gruncie;

2) Montaż na stropach lub belkach.

Aby określić rodzaj, którego potrzebujesz, zespół specjalistów analizuje wszystkie towarzyszące czynniki, a mianowicie:

1) Charakterystyczne cechy gleby i rzeźby terenu;

2) Cechy klimatu w miejscu pracy;

3) Cel samej konstrukcji i wszystkie możliwe wpływy podczas pracy w niej oraz szereg innych czynników.

Następnie następuje szczegółowe przygotowanie podstaw do pracy. Obiekt wyposażony jest w niezbędny sprzęt oraz szereg profesjonalnego sprzętu. Pracować mogą tylko specjaliści z dużym doświadczeniem za plecami.

Warunki pracy są negocjowane przed rozpoczęciem ich realizacji i są codziennie ściśle przestrzegane. Nasza firma świadczy usługi w zakresie układania posadzek betonowych w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych. Aby uzyskać dokładniejsze informacje o pracy, skontaktuj się z menadżerem.